Polopatě Soutěž : Česká Televize Polopatě Soutěž

Polopatě Soutěž : Česká Televize Polopatě Soutěž

Soutěž

Otázky z 5. září

Který z těchto ježků spolu s ježkem východním u nás žije ve volné přírodě?

  • A) západní
  • B) bělobřichý
|amp|

Dva diváci, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku, získají od společnosti Zahrada Ježek sadu nářadí Capo v hodnotě tři tisíce korun. Svoji odpověď posílejte formou SMS ve tvaru POLO mezera A nebo B na telefonní číslo 900 11. Na odpovědi čekáme nejpozději do soboty 11. září, do skončení vysílání našeho pořadu a jména výherců se pak dozvíte během příštího nedělního vysílání i na internetové stránce pořadu Polopatě.

Pro jaký druh ovoce se používá výraz karlátka?

  • A) pro meruňky
  • B) pro švestky

Svoji odpověď posílejte formou SMS ve tvaru PATE mezera A nebo B na telefonní číslo 900 11. Jeden divák, který správně odpoví na soutěžní otázku, dostane od společnosti ETA sušičku Brisa v hodnotě 2499 korun. Na vaše odpovědi čekáme do soboty 11. září, do ukončení vysílání našeho pořadu a jméno výherce se dozvíte při příštím nedělním vysílání a také na internetové stránce pořadu.

» Pravidla soutěže

Výherce minulé soutěže

Minule nás zajímalo, jaká je ideální teplota pro rychlé zasychání vodou ředitelné barvy. Správná odpověď byla B) mezí 14 – 25 °C. Olejovou lazuru, štětce, míchátka a tričko COLORLAK v celkové hodnotě tři tisíce korun získávají Richard Bucher – Sekerské Chalupy, Lenka Špringlová – Pašice a Bronislav Mrozek – Chotěbuz.

Dále nás zajímalo, kolik základních krevních skupin rozlišujeme. Správná odpověď byla A) 4. Lékárničky Akutol od společnosti Aveflor získávají Magda Jiroušková – Most, Jana Divišová – Ohrazenice, Roman Holuša – Ostrava, Martin Csuha – Ústí nad Labem a Adéla Borková – Horní Čermná.

Gratulujeme!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*