Na Lovu Soutěž Lovci : Nova odstartovala novou soutěž Na lovu

Na Lovu Soutěž Lovci : Nova odstartovala novou soutěž Na lovu

Televize Nova v pondělí 16. srpna uvedla další programovou novinku. Vědomostní soutěž s názvem Na lovu, která vychází z licence globálního formátu The Chase. Tento pořad trhal v několika zemích po celém světě rekordy sledovanosti. Také u českých diváků soutěž zaznamenala velký úspěch, pondělní první díl sledovalo 27,57 % diváků v CS 15-54 u televizních obrazovek. 

|amp|

logo Na lovu
Zdroj: TV Nova

How do I Activate my New BECU Debit Card? Managing Your BECU Debit Card

Máme velkou radost, že se soutěž The Chase, která zaznamenala fenomenální úspěch po celém světě, zabodovala i na obrazovkách TV Nova. Soutěž přináší kombinaci zábavy, vědomostí a velkého napětí,“ říká Silvia Majeská, ředitelka programu TV Nova.

Moderátorem show Na lovu je oblíbený Ondřej Sokol: „Já si to užívám moc, protože nemusím hádat, a to je myslím to nejdůležitější.“ V něčem je ale i pro Ondřeje toto moderování zcela nové: „Musím se učit číst nahlas, protože součástí tohoto pořadu jsou minuty až dvouminuty, kdy velmi rychle pokládám otázky. To je někdy velmi náročné.“

Na_lovu
Zdroj: TV Nova

How do I Activate My Key2Benefits Card? How do I log in to Key2Benefits.com?

Hry se účastní čtyři soutěžící. Ti hrají v týmu a snaží se vyhrát peníze pomocí správných odpovědí na obecné vědomostní otázky. Jejich protihráčem, který se je snaží zastavit, je Lovec.

Soutěž se vysílá každý všední den od 17.35 na TV Nova, na videoportálu Voyo je dostupná s týdenním předstihem.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*